Шановні  батьки, вчителі та учні!

September 12, 2019

Щиро вітаю Вас із новим навчальним роком

в «Рідній Школі»!

Нехай  рік, проведений в стінах «Рідної Школи», буде роком роздумів, кропіткої праці, духовного зростання. Бажаю всім любові, миру, взаєморозуміння, взаємопідтримки та успішного навчального року. Божого Благословення кожному із Вас.

Повідомляємо, що перший навчальний день нового 2019-2020 навчального  року  в “Рідній Школі” розпочинається 14 вересня. Нагадуємо, що навчання в “Рідній Школі” будемо проводити кожної суботи з 9:00-ї години до 13:00.  Батьки отримають календар навчання на цілий рік, де буде вказано, коли будуть уроки в “Рідній Школі” у приміщенні Українського культурного центру “Дніпро” , коли будуть вихідні і коли  будемо мати святкові виступи. Просимо його дотримуватися.

Успіх навчання наших дітей залежить тільки від співпраці батьків та вчителів “Рідної Школи”, тому  просимо про Вашу співпрацю і допомогу, за яку будемо Вам щиро вдячні..

Dear Parents, Students, Teachers and Guest

This letter is to inform you that Ridna  Shkola  2019-2020 school years will begin on Saturday, September 14, 2019. at  9 a.m.

Ridna Shkola is held on Saturday’s between 9:00 am and 1:00 pm.  Parents will receive a calendar for the whole school year which will specify which Saturdays will be “regular class” at Dnipro, and when will be holidays.

З повагою,

Наталія Савка