Владика Стендфортський Павло Хомницький відвідав "Рідну Школу"

April 15, 2018

Владика Стендфортський Павло Хомницький у рамках своєї візитації відвідав "Рідну Школу" у Баффало, де зустрівся з учнями, вчителями та батьками, залишивши про свій візит теплі враження. Його Преосвященство супроводжував о. Мар'ян Процик, багаторічний настоятель місцевої Церкви св. Миколая (УКГЦ), у стінах якої 15 квітня відбудеться святкова літурґія за участю Владики. — with о.Мар"ян Процик, отець Мар"ян Процик and владика Павло Хомницький.

На фото: владика Павло Хомницький (в центрі), о. Мар'ян Процик (третій зліва), директорка "РШ" п. Наталка Савка (друга справа), вчителька, керівник місцевого "Пласту" п. Ірена Ващак (крайня справа).