Events at "Ridna Shkola"

September 12, 2019

Щиро вітаю Вас із новим навчальним роком

в «Рідній Школі»!

Нехай  рік, проведений в стінах «Рідної Школи», буде роком роздумів, кропіткої праці, духовного зростання. Бажаю всім любові, миру, взаєморозуміння, взаємопідтримки та успішного навчального року. Божого Благословення кожному із Вас.

Повідомляємо, що перший навчальний день нового 2019-2020 навчального  року  в “Рідній Школі” розпочинається 14 вересня. Нагадуємо, що навча...

February 12, 2019

З глибини віків  19 грудня приходить у наші домівки, у наші душі й серця празник святого Миколая Чудотворця. За легендою, у ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай ходить у супроводі ангелів від хати до хати і дарує слухняним дітям подарунки, а тим, хто заснув і не дочекався Миколая, подарунки кладе під подушку, а неслухняним діткам – прут з лози.

З року в рік ця легенда оживає, українці урочисто готуються до празника святого Мико...

November 28, 2018

День Святого Миколая — свято з особливим шармом. За легендою, Миколай був покровителем не тільки дітей, а й мандрівників. Православна гілка християнства дане свято відзначає 19 грудня, а в католицька трохи раніше — 6 грудня (католики всі свята з постійними датами святкують на 13 днів раніше, враховуючи різницю між юліанським і григоріанським календарем).

Хто він — загадковий охоронець вогнища святкового настрою

Мало кому відомо,...

April 15, 2018

Владика Стендфортський Павло Хомницький у рамках своєї візитації відвідав "Рідну Школу" у Баффало, де зустрівся з учнями, вчителями та батьками, залишивши про свій візит теплі враження. Його Преосвященство супроводжував о. Мар'ян Процик, багаторічний настоятель місцевої Церкви св. Миколая (УКГЦ), у стінах якої 15 квітня відбудеться святкова літурґія за участю Владики. — with о.Мар"ян Процик, отець Мар"ян Процик and владика Пав...

February 10, 2018

Taras Hryhorovich Shevchenko, the great Ukrainian poet, artist and thinker, was born on March 9, 1814, in the village of Moryntsi in central Ukraine, then part of the Russian Empire. His parents, H. Shevchenko and K. Shevchenko, were serfs on the land of V. Engelhardt.

Noted writers and artists bought Shevchenko out of serfdom. The 2,500 rubles required were raised through a lottery in which the prize was a portrait of the poet...

October 14, 2017

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобно...

June 26, 2017

Діти з 4 до 16 років, котрі мають бажання відвідувати Українську Суботню Школу запрошуємо разом з Батьками на урочисту відпрабу Святої Літургії. По завершенні відправи відбудуться батьківські збори, де ви будете мати можливість познайомитись з адміністрацією школи і шкільною програмою. Реєстрація на новий навчальний рік відбудеться під час знайомства.

Children from 4 to 16 years old who wish to study in Ukrainian Saturday Schoo...

У Школі Вальс Одлунює Останній.

                Як швидко летять роки, а наша малеча з кожним роком дорослішає. Незамітно пролетіло 11 шкільних років, і ось настав той урочистий час, коли наші студенти прощаються з «Рідною школою», з друзями, з вчителями, котрі стільки знань, душі, серця вклали в кожного із своїх випускників. Вони стали дорослими і попереду ї...

Older Posts >

Please reload

Featured Posts
Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Email Us: RidnaShkolaBuffalo@gmail.com   /  562 Genesee Street Buffalo, NY 14204

© 2018 by Ukrainian School Programs. Proudly created with Wix.com